Kontakt : 04 2 251 175

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

images/slideshow/taiwan-homeslider-1.jpg

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

Mirë se vini në Kompleksin Taiwan

Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argetuese më në zë të Tiranës.

Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10000 metra katrorë dhe i vendosur në qendër të qytetit, ai përfshinë restorante luksoze, bare, bowling, zonë me video game, club e kazino.

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme.

Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.

RESTORANTET TONA

12 vjet histori të një kuzhine profesionale

FISH HOUSE

më tepër

STEAK HOUSE

më tepër

CASA DELLA PASTA

më tepër

MENU DITE

Ndërsa dëshirat tuaja gastronomike, plotësohen më së miri në një nga restorantet tona.

Krem fasule 400 Lekë

Krem fasule
Krem fasule

Sallate primavera 550 Lekë

Sallate primavera
Sallate primavera

Antipaste pjeper dhe proshute krudo 900 Lekë

Antipaste pjeper dhe proshute krudo
Antipaste pjeper dhe proshute krudo

Taliatele me fasule dhe tono 650 Lekë

Taliatele me fasule dhe tono
Taliatele me fasule dhe tono

Ravioli spinaqi me filadelfia dhe krem stikash 650 Lekë

Ravioli spinaqi me filadelfia dhe krem stikash
Ravioli spinaqi me filadelfia dhe krem stikash

Rizoto me krem djathi dhe brezaola 650Lekë

Rizoto me krem djathi dhe brezaola
Rizoto me krem djathi dhe brezaola

Fileto pule me molle dhe kerry 750Lekë

Fileto pule me molle dhe kerry
Fileto pule me molle dhe kerry

Berxolle gici alla romana 750 Lekë

Berxolle gici alla romana
Berxolle gici alla romana

Filoto vici me asparag e krem djathi 1200 Lekë

Filoto vici me asparag e krem djathi
Filoto vici me asparag e krem djathi

Sorbeto 300 Lekë

Sorbeto
Sorbeto

Mus limoni me fruta pylli 300 Lekë

Mus limoni me fruta pylli
Mus limoni me fruta pylli

Tiramisu ne gote 300Lekë

Tiramisu ne gote
Tiramisu ne gote

Sallate Mimoza 400 Lekë

Sallate Mimoza ( Rukola,laker e bardhe,pekorino,shege, veze, portokall )
Sallate Mimoza ( Rukola,laker e bardhe,pekorino,shege, veze, portokall )

Sallate Taiwan 600 Lekë

Sallate Taiwan (Rukola,jeshile,radikio,rrepa,miser,spek,skamorza,pomodorini)
Sallate Taiwan (Rukola,jeshile,radikio,rrepa,miser,spek,skamorza,pomodorini)

Krem Fasule 400 Lekë

Krem Fasule
Krem Fasule

Orekiete Krudaiola 600

Orekiete Krudaiola
Orekiete Krudaiola

Ravioli me Kungull Dimri, Proshute Koto e Pana 650 Lekë

Ravioli me Kungull Dimri, Proshute Koto e Pana
Ravioli me Kungull Dimri, Proshute Koto e Pana

Linguine me Kapesanti e Asparag 800 Lekë

Linguine me Kapesanti e Asparag
Linguine me Kapesanti e Asparag

Koce ne furre me ullinj dhe pomodorini 1100 Lekë

Koce ne furre me ullinj dhe pomodorini
Koce ne furre me ullinj dhe pomodorini

Sufle me Cokollate 300 Lekë

Sufle me Cokollate
Sufle me Cokollate

Cheese Cake 300 Lekë

Cheese Cake
Cheese Cake

Braun me Cokollate 300 Lekë

Braun me Cokollate
Braun me Cokollate

Braun me Cokollate 300 Lekë

Braun me Cokollate
Braun me Cokollate

Friture mikse 800 Lekë

Friture mikse
Friture mikse

EVENTE

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme. Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.
Has no content to show!

10 vjet taiwan

Më tepër

sunday lunch buffet

Më tepër

Euro 2016

Më tepër

Champions League

Më tepër

Tifoza

Më tepër


ORGANIZO TANI EVENTIN TEND NE KOMPLEKSIN TAIWAN


Menaxheret tane do te jene ne dispozicionin tuaj per te organizuar eventin me te mire


NA KONTAKTO

Linguine me Kapesanti e Asparag
(0 votes)
Linguine me Kapesanti e Asparag
  • 800 Lekë
Category: Casa Della Pasta
Share:
Linguine me Kapesanti e Asparag

Testimonials

title_58d40f3b59e6218875509781490292539

“Very nice place” - Very nice place in city center with many bars and restorants with good and delisouise foods, drinks and coctails, ice cremes and diferents sweets

title_58d40f3b59f831241401021490292539

“AN AUTHENTIC ITALIAN IN A PARKLAND SETTING RIGHT IN THE MIDDLE OF THE CITY” - Wonderful seafood and shell fish with expansive dishes of all on offer. Fresh fish on display as you enter all expertly prepared and served. When available I always go for the Oysters washed down with a good dry Italian wine. If you need guidance ask the Waiter in Italian or English and he will keep you right with your preference.

title_58d40f3b5a0a115488717851490292539

“Good food and good location” - The restaurant is located near the city centre. It has good international food, helpful staff, and music entertainment (live and DJ).

 

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…