Kontakt : 04 2 251 175

Mirë se vini në Bilardo & Video Games

Në katin tonë të -2 kemi edhe bilardo, kalceto tavoline dhe video game.

Në këto ambiente secili nga pjesëtarët e familjes tuaj, do të gjejë veten dhe argëtimi do të jetë i siguruar.

Kompleksi Taiwan është një destinacion i vetëm për mbrëmjet tuaja.

Ju presim të argëtohemi sëbashku.

title_5a2e37d63d09e6315522991512978390
title_5a2e37d63d1a09477314831512978390
title_5a2e37d63d29117135386691512978390
title_5a2e37d63d37c17938438201512978390
title_5a2e37d63d4613840577431512978390
title_5a2e37d63d6ef10741336031512978390
title_5a2e37d63d7e14431506091512978390
title_5a2e37d63d8d01986202791512978390
title_5a2e37d63d9bb1598697791512978390

Lojrat Tona

Është koha për t'u argëtuar!

Bilardo

Kalçeto tavolinë

Video Game

Air hockey

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…