Kontakt : 04 2 251 175

Mirë se vini në Steak House

U bënë tashmë 11 vjet, që kuzhinën më të mirë e gjeni në qendër të Tiranës. Restoranti më elegant i mishit në Tiranë, ju pret nder të tjerat me: Fiorentina, T-Bone Steak, Fileto Vici në Gurë Vullkanik .

Dëshironi të shihni nga pranë e provoni se si gatuhen pjatat ideale e fantastike me bazë mishi?.

Ju presim në Steak House, me mishin e përzgjedhur nga kullotat Shqiptare. Fileto Vici në Gurin Vullkanik, një pjatë e vencatë, të cilën do ta gatuani ju ndërkohë që e konsumoni dhe T-Bone Steak, pjesa më e shijshme e mishit nga kullotat shqipëtare janë ato që do të gjeni në Steak House. Me shërbimin tonë cilësor dhe stafin e kualifikuar zotohemi që do të kaloni momente të mrekullueshme.

title_5a91c4ef6a95f7168365291519502575
title_5a91c4ef6aac215118190271519502575
title_5a91c4ef6ac5415431830801519502575
title_5a91c4ef6ad5b5064999811519502575
title_5a91c4ef6b0d09392083091519502575
title_5a91c4ef6b1f29690100901519502575
title_5a91c4ef6b30c4586438071519502575
title_5a91c4ef6b43d14056811731519502575
title_5a91c4ef6b54919449775881519502575
title_5a91c4ef6b64f447874301519502575
title_5a91c4ef6b7505615988871519502575
title_5a91c4ef6b85419502217611519502575
title_5a91c4ef6b94c19018253251519502575
title_5a91c4ef6ba3c7843642771519502575
title_5a91c4ef6bb267793430561519502575

Specialitete tona

Të përzgjedhura çdo ditë me kujdes nga shefat tanë të kuzhinës.

Ratatouille

Brinjë qingji me mjaltë

"Ravioli" me patate të kuqe

Njocchi di ricotta në krem kungulli

Kuzhinë Profesionale & Speciale

Të përzgjedhura çdo ditë me kujdes nga shefat tanë të kuzhinës.

Maccheroncini me borzilok

Kotoleta viçi alla "Milanese"

"Wellington" viçi

Rosto derri me kumbulla të thata

title_5a91c4ef6cb56537133941519502575
title_5a91c4ef6cc8320094019421519502575
title_5a91c4ef6cd961733791071519502575
title_5a91c4ef6ce9c1972310891519502575
title_5a91c4ef6cfcc11131707361519502575
title_5a91c4ef6d0cb14180467241519502575
title_5a91c4ef6d1c49140676181519502575
title_5a91c4ef6d3224775061151519502575
title_5a91c4ef6d4248137461571519502575

Rezervoni në Steak House

Të gjithë të interesuarit për rezervimin online të tavolinës suaj mund të dërgoni një mesazh.
  Mail is not sent.   Your email has been sent.

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…