Kontakt : 04 2 251 175

Ambjentet Tona Gjatë Natës

Kompleksi Taiwan është një nga komplekset argetuese më në zë të Tiranës.

Me një sipërfaqe shërbimesh prej 10000 metra katrorë dhe i vendosur në qendër të qytetit, ai përfshinë restorante luksoze, bare, bowling, zonë me video game, club e kazino.

Ne në Kompleksin Taiwan i japim vlerë kohës tuaj të lirë, duke e bërë atë magjike dhe të paharrueshme.

Pranë barit tonë ju do të mund të kaloni moment relaksi, duke zgjedhur vetë se cilën pamje të Tiranës do të donit të shijonit, Dajtin , Shallvaret apo Shatërvanin.

title_58d40f75740c820988626711490292597
title_58d40f75741d211464568501490292597
title_58d40f75742cf16700810961490292597
title_58d40f75743ce13692417981490292597
title_58d40f75744d514329831781490292597
title_58d40f757478617148807681490292597
title_58d40f757488521178953661490292597
title_58d40f757498410551724371490292597
title_58d40f7574a7814603540321490292597

Ambjentet Tona Gjatë Ditës

Ambjente relaksuese në Kompleksin tonë

Pastat e freskëta dhe picat më të shijshme janë ato, që përfaqësojnë më së miri, Casa della Pasta një nga restorantet që ka bërë revolucionin në industrinë e restoranteve në vend.

Për të gjithë fansat e mishit, i ftojmë të ngjiten në katin tonë të parë dhe të shijojë pjatat më të mira të mishit në Steak House. Aty ku ndërthuren elementët e kuzhinës moderne me zgarën e qymyrit dhe pjatat marrin një tjetër formë dhe më shumë shije.

E pasi të keni mbaruar së shijuari drekën tuaj në një nga tre restorantet tona, ju ftojmë të kaloni tek zona jonë dedikuar kohes së lirë.

Qëndrimi juaj në Tiranë do të jetë ndryshe!

Çmimet e fituara

100

Specialitete

245

Master Chefs

59

Menu Ditore

222

Ekipi Ynë

Më shumë se 20 vjet eksperiencë...

Eugenio RiccobonoMaster Shef, Specialist Kulinarie
KOMPLEKSI TAIWAN
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Eduart ShehuShef, Specialist Prodhime Deti
FISH HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ardjan XhajaShef, Specialist Steak
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Kelson BracajShef, Specialist Steak
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Flamur DafkuShef, Specialist Pasta
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Majlinda SelimiShef, Specialist Ëmbëlsirash
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Elton LikaShef, Përgjegjës Salle
STEAK HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ervin PriftiShef, Përgjegjës Salle
FISH HOUSE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Endri CaushiShef, Përgjegjës Salle
GELATERIA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Lorenc RuliShef, Përgjegjës Salle
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Ervis KordhishteShef, Përgjegjës Salle
CASA DELLA PASTA
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...
Erjon PlasaShef, Përgjegjës Salle
LE CAFE
Më shumë se 20 vjet eksperiencë me një karrierë goxha të pasur dhe secili me menu të veçantë...

Abonohuni për të marrë të rejat e fundit

Contact Information

Rruga Ibrahim Rugova

Parku Rinia, Tirane, Shqiperi.

04 2 251 175

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

logo

Orari

Hënë - Diel 6am - 2am


TAIWAN STREET
          VIEW

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…